Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Яка користь та переваги IТ-технології для ваших дітей?

24.09.2020

81 перегляд

Сучасні діти проводять багато часу за комп’ютерами, планшетами та смартфонами. Цей час можна використовувати з користю. В дитинстві навчатись легко, діти опановують велику кількість інформації “на льоту”. Тому це найкраща пора для вивчення ІТ-наук. У цій статті ми розповімо, чому дітям корисно вивчати ІТ-технології.

 

Розвиток логічного мислення

Програмування, робототехніка та інші ІТ-науки вчать мислити та логічно міркувати. Для досягнення результатів діти вчаться бути наполегливими, терплячими та дисциплінованими. Крім того, потрібно вміти аналізувати свої дії, шукати помилки, бути уважним, планувати свою роботу.
 

Розкриття творчих здібностей

ІТ-сфера створює можливості для самореалізації дитини, розвиває уяву та творчий потенціал. Комп’ютерна графіка, дизайн, анімація, програмування, відеоблогінг - це все створення чогось нового, власного та неповторного. Діти можуть бачити результати своїх старань, отримувати визнання та мотивацію розвиватись далі.

 

Розширення можливостей працевлаштування

ІТ-сфера стрімко розвивається. З’являються нові напрямки, інформаційні технології проникають у кожен закуток сучасного світу. Інтернет активно використовують для розвитку бізнесу та індустрії розваг, створюються нові технології. Попит на ІТ-фахівців постійно зростає. Навіть якщо дитина вирішить в майбутньому не працювати в ІТ, отримані знання, навички та логічне мислення  стануть у пригоді в інших сферах.

 

Підвищення мотивації до навчання

Вивчення ІТ-наук розвиває вміння вчитись, сприяє успішності з дотичних дисциплін. Зараз це дуже важливо, оскільки  у багатьох дітей низька мотивація до навчання у школі, особливо до точних наук.

Формат вивчення ІТ-наук відрізняється від шкільного. Процес навчання відбувається в середовищі однодумців, з якими можна обговорювати нові теми та ділитись своїми успіхами. Навчання побудоване на постійній практиці, діти працюють над вирішенням конкретно поставлених завдань для досягнення конкретних результатів. Тобто дитина чітко розуміє що вона вчить і для чого це їй потрібно.

 

Розвиток комунікаційних навичок

Робота в ІТ потребує командної роботи. Всі серйозні проекти та сучасні технології виготовляють не фрілансери, а потужні спрацьовані команди. Тому діти вчаться працювати як самостійно, так і в команді. В процесі дитина розуміє, як важливо слухати і чути інших, вміти знаходити компроміс і домовлятися, відстоювати свою точку зору. Діти вчаться один в одного, переймають досвід, розуміють, що злагоджені дії дозволяють швидше домогтися результатів. Вони стають більш комунікабельними, що допомагає їм адаптуватися в соціумі і, в майбутньому, знайти хорошу роботу.

Вивчення різних напрям ІТ-сфери допомагає дитині повноцінно розвиватись. Тому програма навчання в Малій Комп’ютерній Академії поєднує найрізноманітніші сфери ІТ: від програмування до комп’ютерної графіки та відеомонтажу. Це чудова можливість для дитини проводити час з користю та займатись улюбленими справами.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип

Програмування

Через ці 5 міфів про програмістів ви могли так і не увійти в IT

Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів.

Пише один з учнів Комп’ютерної Академії IT STEP: «Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів. Більше того, у технічному програмуванні працюють жінки на рівних із бородатими мужиками у светрах із плямами кави. Я такий самий новачок у програмуванні, як і ви. І ділюся тим, що дізнався з форумів, чатів та реальних прикладів.» Хороший розробник працює, скільки йому потрібно При слові «програміст» у голові виникала картинка

ШАГ логотип

Маркетинг

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу

Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю.

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю. Що таке маркетингова стратегія для бізнесу Уявіть ситуацію: двоє підприємців вирішили заробити на громадському харчуванні. У різних районах міста відкривається лавка із фастфудом. Перша крамниця витратила 200 тисяч гривень на о

ШАГ логотип