Комп'ютерна Академія ITSTEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Біла Церква

Індивідуальне навчання

Індивідуально

У Комп'ютерної Академії ШАГ діють індивідуальні комп'ютерні курси, на яких Ви можете вивчити з нуля або підвищити / підтвердити кваліфікацію по тій чи іншій комп'ютерній спеціальності. Комп'ютерні курси проводяться в індивідуальній формі тобто 1 на 1 з викладачем. 

Перше заняття пробне, Ви можете познайомитися з викладачем, задати питання і обговорити Ваші побажання щодо навчання. Заняття проводяться у зручний для Вас час.

 

Тривалість курсів в середньому 2-3 місяці. Після закінчення курсу слухачі отримують сертифікат Комп'ютерної Академії ШАГ, якщо Ви проходите авторизований курс, то Ви також отримуєте відповідний міжнародний професійний сертифікат.

українська

Індивідуально

15-55 років

Індивідуально

Історія Академії ШАГ

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Андрєєв Денис Геннадійович

Викладач Професійної комп'ютерної освіти та Малої комп'ютерної академії.
 

Денис розуміється на HTML 5 / CSS 3,  Adobe Photoshop, AutoCAD та JavaScript, розбирається у фреймворках та бібліотеках і точно знає, що знаходиться на серверній стороні кожного сайту. Майстерно володіє мовами програмування C ++, C # та Python. 

 

Гуленко Ярослав Миколайович

Викладач курсу «Комп’ютерна графіка та дизайн» в Академії IT STEP.

Ярослав спеціалізується на двовимірній графіці в програмах Adobe Photoshop/Illustrator та тривимірному моделюванні і предметній візуалізації через 3DS Max. Знає як малюнок від руки перетворити на об’ємну модель і візуалізувати її як фотографію. Працює з лінійкою 3DS Max 2012 – 2019 та візуалізатором VRay з 2.4 до Next.

Роботу в Академії поєднує з приватною практикою у сфері інтер’єрної/екстер’єрної візуалізації.

Шиловський Олександр Олександрович

Викладач курсу "Комп'ютерна графіка та дизайн"

Спеціалізації: Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Corel Draw, Sony Vegas Pro, Reaper.

Спеціалізується на створенні візуального контенту для блогів та соцмереж, створенні рекламної та сувенірної продукції, зйомках відео та озвучці.


Більше 13 років працює у сфері дизайну та обробки візуального матеріалу.
 

 

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Триває набір до ліцензованої загальноосвітньої школи, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов. Тисність, щоб дізнатися деталі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація