Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Старт занять в IT Start та Малій комп'ютерній академії 05.04.2025!

10

днів

08

годин

49

хвилин

Дізнатись більше!
ШАГ логотип

Як монетизувати свої знання?

-

Освіта для дорослих

25.12.2018

622368 переглядів

Що найдорожче в світі? Ви думаєте золото? Платина? Ні, інформація. Знання бувають різні і в залежності від того, якими відомостями володіє людина - стільки у нього і грошей. Але бувають ситуації, коли людина володіє будь-якою інформацією, але не знає, як нею користуватися.

Візьмемо простий приклад. Кожен з нас на роботі виконує певні функції. Наприклад, Наташа вміє малювати гарний дизайн для Лендінзі, а Олександр робить хорошу верстку. Логічно припустити, що Олександр не зможе працювати в компанії дизайнером, тому що він цього не вчився. У свою чергу, у Наташі навряд-чи вийде заробляти на верстці.

Тепер давайте подивимося на ринок праці. Що відбувається в тому випадку, якщо грамотних фахівців не вистачає? Тоді просто піднімаються ціни на роботи, а будь-який тлумачний фахівець стає на вагу золота. Якщо ви вважаєте, що золото - це недостатній еквівалент для оцінки ваших знань, тоді закрийте цю статтю і далі не читайте. Адже далі ми розповімо про способи, які перетворять години навчання в реальні гроші.

Робота в компанії

Це стандартний спосіб монетизації знань, який вже багато століть використовує більша частина населення планети. Кожен з нас народжується, вчиться, отримує професію і йде працювати в компанію, фірму, на завод і т.д. Як то кажуть: "Хто на що вчився!". Суспільство чітко розділило межі, умови праці та заробітну плату для людей, які працюють в компаніях. Серед переваг цього способу монетизації знань можна відзначити низький вхідний поріг за рівнем знань і стабільність отримання доходу. Головний недолік - велика складність кар'єрного росту.

Фріланс

Незважаючи на відносно новий спосіб монетизації своїх знань, першопрохідці вільного віддаленого заробітку за пару століть перетворилися з ковбоїв в бородатих айтішників і віддалених юристів. Щоб заробляти на фрілансі потрібно бути фахівцем в якійсь області. Сьогодні найбільш популярні програмісти, дизайнери, маркетологи, при цьому список професій постійно розширюється з появою нових технологій і розвитком світу в цілому. Серед переваг роботи на фрілансі є і висока оплата праці, і вільний графік. Але серед недоліків - залежність від роботодавця.

Власний бізнес

Про своїй справі хоч раз у житті мріяв кожен, хто читає ці рядки. Незалежність і високий дохід з дорогим автомобілем в гаражі власного будинку приваблює багатьох активних фахівців, але тут потрібно відзначити, що знання управлінця або бізнесмена відрізняються від знань розробника сайтів. Перевагами даного виду монетизації знань є високий дохід і незалежність, які мають свої приховані недоліки. Наприклад, високий дохід отримують тільки успішні підприємці, а незалежність іноді перетворюється в безсонні ночі і відповідальність за людей, які працюють в компанії.

Коучинг

Професія вчителя по праву вважається однією з найдавніших. На сьогоднішній день завдяки інтернету викладати і ділитися своїми знаннями за гроші може кожен. Для цього існує безліч інтернет-ресурсів, які починаються від майданчиків, на яких можна знайти запропонувати свої послуги репетитора до Youtube, на якому 6-річні діти діляться з іншими дітьми знаннями про нові іграшках. Серед переваг такої монетизації числяться відносно низький поріг для тих, хто хоче монетизувати свої знання, незалежність і високий дохід. Але недоліками, як і в випадку з власним бізнесом, буде перевага у вигляді порога знань: чи варті ваші знання того, щоб за них платити гроші?

Записатися на курс з інтернет-маркетингу



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Освіта для дорослих

Програмування

Soft-skills

Програміст = не лише код! Як розвинути навички, що відкриють двері в IT

Хочете увійти в IT, але боїтесь, що складний код не для Вас? Насправді успішний програміст — це не лише технічні знання, а й уміння вирішувати проблеми, працювати в команді та мислити критично. У цій статті розбираємо, які навички потрібні для кар’єри в IT, чому важливо розвивати софт-скіли та як навчання в IT Step Academy допоможе Вам стати затребуваним спеціалістом. Готові зробити перший крок? Читайте далі!

У сучасному світі програмісти не лише пишуть код, але й активно взаємодіють з колегами, клієнтами та керівництвом. Розвиток "м'яких навичок" (soft skills) стає ключовим для успішної кар'єри в IT. Відомий соціальний психолог Роберт Чалдині у своїй книзі «Психологія впливу» виділяє шість принципів, які допомагають ефективно впливати на оточуючих. 1. Принцип взаємного обміну Люди схильні відповідати добром на добро. У професійному середовищі це означає, що надана допомога або підтримка колезі підвищує ймовірність отримати взаємну підтримку в

ШАГ логотип

Освіта для дітей

IT для дітей: чому програмування вже сьогодні відкриває шлях до успіху?

У сучасному світі цифрові технології стали невід'ємною частиною нашого життя, і навички роботи з ними відкривають перед дітьми безліч можливостей. Знання програмування, роботи з даними та створення цифрових продуктів стають не лише перевагою, а й необхідністю. Тому багато батьків звертають увагу на IT-курси для дітей та підлітків, які допомагають опанувати основи програмування, робототехніки та цифрового дизайну. Раннє знайомство з IT не лише розвиває логічне мислення, а й відкриває нові кар'єрні перспективи.

У сучасному світі цифрові технології стали невід'ємною частиною нашого життя, і навички роботи з ними відкривають перед дітьми безліч можливостей. Знання програмування, роботи з даними та створення цифрових продуктів стають не лише перевагою, а й необхідністю. Тому багато батьків звертають увагу на IT-курси для дітей та підлітків, які допомагають опанувати основи програмування, робототехніки та цифрового дизайну. Раннє знайомство з IT не лише розвиває логічне мислення, а й відкриває нові кар'єрні перспективи. Як діти змінюють світ за д

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Маркетинг

Як маркетинг змінює світ фітнесу – і чому це шанс для вашої кар'єри в digital?

Маркетинг встановлює свої правила в усіх сферах, і спорт не є винятком. Сьогодні фітнес асоціюється не зі стресом чи боротьбою, а з турботою про себе. Ми спостерігаємо, як змінюється підхід наших користувачів: замість гонитви за вагою вони прагнуть досягти більшої енергії, покращити настрій та підвищити впевненість у собі. Маркетинг здорового способу життя спрямований на те, щоб кожен міг піклуватися про своє фізичне здоров'я через позитивні емоції та можливості. Як саме? Від мобільності фітнес-додатків до гейміфікації та контенту від реальних людей — розглянемо, як працюють найефективніші стратегії.

Маркетинг встановлює свої правила в усіх сферах, і спорт не є винятком. Сьогодні фітнес асоціюється не зі стресом чи боротьбою, а з турботою про себе. Ми спостерігаємо, як змінюється підхід наших користувачів: замість гонитви за вагою вони прагнуть досягти більшої енергії, покращити настрій та підвищити впевненість у собі. Маркетинг здорового способу життя спрямований на те, щоб кожен міг піклуватися про своє фізичне здоров'я через позитивні емоції та можливості. Як саме? Від мобільності фітнес-додатків до гейміфікації та контенту від р

ШАГ логотип

Програмування

Яка зарплата у QA Engineer в Україні | Скільки заробляє тестувальник

Середні зарплати тестувальників в Україні: порівняння Manual і Automation QA, огляд доходів у великих IT-компаніях і поради, як збільшити свою зарплату | Блог ITSTEP Academy

Зарплата тестувальника в Україні: скільки можна заробити? Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) - це фахівець, який відповідає за перевірку роботи додатків, пошук помилок і контроль якості продукту. Його основна мета - забезпечити стабільну та безпечну роботу програмних рішень перед їхнім випуском. Професія тестувальника стала особливо популярною завдяки низькому порогу входу. На відміну від розробників, які повинні досконально знати мови програмування, тестувальники можуть почати кар'єру з базового розуміння принципі

ШАГ логотип

Встигніть 🔥

забронювати місце до 05.04 в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Увага🔥🔥🔥

Сучасна школа для учнів 5-11 класів із поглибленим вивченням IT та мов. Приєднуйтесь до IT STEP School у Білій Церкві вже сьогодні!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності