Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Міфи про ІТ

01.03.2021

87 переглядів

«Якщо людина хоче – вона знаходить можливості, якщо ні – виправдовування…»

Комп'ютерна Академія IT STEP є лідером ІТ-освіти в Україні вже понад 20 років. За весь цей час ми дали освіту величезній кількості ІТ-спеціалістів. Однак дуже часто ми чули від людей щось на зразок : «У мене не вийде, тому що треба мати особливий розум, потрапити в ІТ-сферу дуже важко…» і так далі.

Тому сьогодні ми поговоримо про популярні міфи та стереотипи щодо ІТ.⠀⠀⠀⠀⠀

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1) В ІТ-сфері працюють лише розумні математики, справжні генії.

Це найпоширеніший міф, який заважає навіть спробувати. Багато людей вважають себе недостатньо розумними, щоб стати програмістами. Проте, навчитися цьому не так складно, як здається на перший погляд, а з нами це взагалі буде легко.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

2) Потрібно мати певний склад розуму, щоб там працювати, у мене не вийде.

Щоб писати код не треба бути генієм: досить мати мотивацію, інтерес і дисципліну. Якщо ви відкриті для нового і готові застосовувати набуті навички на практиці, то програмування стане для вас не лише високооплачуваною роботою, але і приємним проведенням часу.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

3) В ІТ окрім програмістів нікого більше не має.

Аж ніяк ні. Кібербезпека, дизайн, веб-розробка, тестування, управління проектами, розробка бренду, PR, маркетинг і ще дуже багато чого цікавого, тож ви зможете обрати напрям, який підходить саме вам.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

4) Я занадто старий для програмування.

Не можна бути занадто старим (чи молодим), щоб вчитися програмуванню. І не лише програмуванню. На щастя, бажання досягти успіху не обмежується віком. Бажання вчитися, і готовність застосувати отримані знання з практики дозволять вам добитися гарних результатів незалежно від вашого віку.

 

5) Усі ІТішники вміють лагодити техніку.

Навіть якщо ви не вмієте, то ваші родичі, друзі і знайомі будуть на 100% впевнені, що ви вмієте. Просто поясніть їм, що програміст пише програми, тоді як фахівець з ремонту лагодить техніку.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як правильно увійти до IT. Коли немає роботи чи думаєте, що не є компетентними для посади

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання. Джуна важче конкурувати на ринку за місце в компанії. З початку 2022 року кількість вільних вакансій зменшилась на 56%, а обсяг резюме на біржах зріс на 23%. Редакція Комп'ютерної Академії IT STEP ділиться, як стати айтішником з нуля та знайти правильний підхід до професії. Щоб ніколи не залишатися без роботи та практики. Як увійти в IT без досвіду. Крок 1 — вам цікава ніша і ви шу

ШАГ логотип

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип