Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Графічний дизайнер: що потрібно знати і вміти?

26.07.2021

228 переглядів

Доволі високою популярністю зараз користується професія графічного дизайнера. Проте тих, хто хоче освоїти дану спеціальність, часто відлякує відсутність досвіду в даній сфері.

Якими навиками потрібно володіти, щоб розпочати свою кар'єру в дизайні - дізнавайтеся з нашої статті.

 

Чим займається графічний дизайнер?


Графічні дизайнери працюють над створенням на замовлення візуальних образів. У роботу графічного дизайнера можуть входити:
 

  • створення впізнаваної символіки або логотипу;
  • розробка фірмового шрифту;
  • розробка колірної гами.

 

Все це повинно відповідати духу і концепції компанії, яка замовляє роботу у графічного дизайнера. Якщо в двох словах, то графічний дизайнер створює те, що дозволяє з першого погляду впізнати бренд. Цікаво, що в роботі графічного дизайнера поєднуються творчий підхід і холодна прагматичність, яка так часто потрібна в IT-професії.

 

На сучасному ринку неможливо витримати конкуренцію без красивого дизайну. А відмінний графічний проект дозволить молодому бізнесу отримати швидку розкрутку завдяки якісному образу, який добре запам'ятовується та створює враження надійності.


Якими якостями повинен володіти графічний дизайнер?
 

У список необхідних для графічного дизайнера якостей входять:
 

  • базові художні навички. Якщо ви ніколи раніше не стикалися з роботою дизайнера, зневірятися не варто - у вас все-одно є шанс стати графічним дизайнером. Однак слід знати, що новачкові доведеться пройти спеціалізовані курси з живопису, малюнку та композиції.
  • Ці курси закладуть базові навички, дозволять розвинути моторику - все це необхідно для подальшої творчої роботи.
  • знання історії та теорії графічного дизайну. Не потрібно винаходити велосипед - багато чого вже було раніше придумано кимось. Професіонал повинен знати, де можна подивитися і яким чином можна вдало скомбінувати класичні техніки, а також колірні поєднання і елементи композицій. 
  • вміння працювати з графічними редакторами. Дизайнери використовують в своїй повсякденній роботі такі додатки, як Adobe inDesign, Adobe Illustrator, а також Adobe Photoshop і деякий інший спеціалізований софт. І чим краще ви освоїли такий софт, тим краще буде для вашого професійного росту. У наш час абсолютно вся робота перенесена на електронні носії, і графічний дизайнер вже не може себе обмежувати лише листом і олівцем, інакше він просто не зможе працювати в сучасному світі. Складність тут лише в тому, що для того, щоб якісно працювати, вам буде потрібно комбінувати володіння графічними редакторами, художніми навичками та свою фантазію. Все це можна розвинути, проте, найголовніше, мати посидючість, наполегливість і велике бажання осовїти нову професію!


Освоїти професію графічного дизайнера з нуля можна і самостійно, проте самонавчання забере у вас дуже багато часу, і при цьому далеко не факт, що ви зможете в підсумку освоїти професію на хорошому рівні. Якщо ви хочете стати графічним дизайнером з нуля у Кременчуці- кращим вибором буде звернутися в Академії IT STEP.

 

Ми пропонуємо:
 

  • високоякісні методики навчання, засновані на практиці
  • заняття з досвідченими викладачами-практиками
  • актуальну програму, яка модернізується і доповнюється новими матеріалами

 

Приходьте до нас - заняття в нашій Академії стануть вашим першим кроком в світ графічного дизайну!

Детальніше про напрям навчання "Комп'ютерна графіка та дизайн" тут - https://bc.itstep.org/graphic_designerАвтор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як правильно увійти до IT. Коли немає роботи чи думаєте, що не є компетентними для посади

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання. Джуна важче конкурувати на ринку за місце в компанії. З початку 2022 року кількість вільних вакансій зменшилась на 56%, а обсяг резюме на біржах зріс на 23%. Редакція Комп'ютерної Академії IT STEP ділиться, як стати айтішником з нуля та знайти правильний підхід до професії. Щоб ніколи не залишатися без роботи та практики. Як увійти в IT без досвіду. Крок 1 — вам цікава ніша і ви шу

ШАГ логотип

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип