Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Потрапити в ІТ: 5 кроків

21.09.2020

85 переглядів

Програмування сьогодні - це особливий спосіб мислення та навіть стиль життя. Програмування - це пояснення машинам і пристроям їх дій. Подивіться навколо - навколо нас комп'ютери та електронні пристрої. Після того, як програміст пояснить машині, що вона повинна робити і як працювати, GoogleMaps і 2gis допоможуть зорієнтуватися на місцевості, Trip Advisor порадить, куди поїхати, а Uber забезпечить таксі до порогу.

 

Для тих, хто готовий створювати інноваційні продукти і хоче працювати в ІТ, а також для тих, хто вважає, що за інноваціями і технологіями майбутнє, пропонуємо загальний план дій.

 

Крок № 1

Здобути освіту: почати мислити алгоритмами і вивчити популярні мови програмування. Для світчера* в ІТ - знайти підходящі курси з хорошою програмою і викладачами-практиками.

Коли диплом отриманий, це зовсім не означає, що вчитися більше не потрібно. У будь-якому випадку доведеться вдосконалюватися, розвиватися, рости професійно, вивчати нові технології, хоча б цікавитися тим, що відбувається в галузі і бути в курсі подій.

 

Крок № 2

Практикуватися та витрачати багато годин на практику потрібно всім, хто хоче стати розробником і програмістом. Вчитися і практикуватися паралельно - основний принцип ефективного навчання.

Участь в проектах, стартапах, хакатонах і конкурсах - основа розвитку та отримання бажаного досвіду роботи.

 

Крок № 3

Вчити англійську мову. Вся документація до нових технологій з'являється англійською. Відповідно, тут працює наступний принцип: хто перший прочитає - той і молодець. Хто не зміг прочитати і чекає переклад, може сильно відстати і не бути в тренді. До того ж багато якісної літератури з програмування ще не перевели, і найближчим часом видавництва не впораються з таким завданням, тому частина знань і порад можуть пройти повз. Аутсорс-компанії орієнтовані на західний ринок, ну а там ніхто не буде підлаштовуватися під вашу рідну мову. Хочете велике замовлення - вивчайте англійську.

 

Крок № 4

Розвивати аналітичні здібності. Вони стануть в нагоді під час роботи. Бачити трохи більше, ніж частина коду, і задуматися про користувачів, замовників, використовувані технології та покращувати продукт. Особливо, аналітичні здібності цінуються при просуванні по кар'єрних сходах.

 

Крок № 5

В ІТ-компаніях потрібні люди з палаючими очима та захопленням технологіями. Покажіть свою проактивність: пропонуйте нові підходи, робіть і відповідайте за свої дії. Відповідальність цінується окремо і дуже високо.

Всіх цікавить, які проблеми під силу вирішувати програмісту, а його минулий досвід мало цікавий.

 

*Світчери - люди, які, вже маючи досвід роботи та практичні знання в одній сфері, приймють рішення повністю змінити рід діяльності, мотивуючись бажанням знайти більш перспективну галузь для самореалізаціїАвтор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як правильно увійти до IT. Коли немає роботи чи думаєте, що не є компетентними для посади

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання. Джуна важче конкурувати на ринку за місце в компанії. З початку 2022 року кількість вільних вакансій зменшилась на 56%, а обсяг резюме на біржах зріс на 23%. Редакція Комп'ютерної Академії IT STEP ділиться, як стати айтішником з нуля та знайти правильний підхід до професії. Щоб ніколи не залишатися без роботи та практики. Як увійти в IT без досвіду. Крок 1 — вам цікава ніша і ви шу

ШАГ логотип

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип