Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

П’ять аргументів, чому дитині варто вивчати комп’ютерні технології

24.09.2020

105 переглядів

«Моя дитина постійно сидить в комп’ютері, а ви пропонуєте ще й додатково її в Комп’ютерну Академію віддати? Щоб вона взагалі з гаджетів не вилазила??» 

Знайомі слова, правда? На жаль, досить часто ми стикаємося із такою позицію батьків. Проте якісна комп’ютерна освіта для дитини – найкраща інвестиція в її майбутнє. А цифрове майбутнє не за горами – воно вже тут. Пропонуємо п’ять аргументів, які дадуть вам зрозуміти – час вивчати комп’ютерні технології!
 

 1. IT і робототехніка увійшли в усі сфери нашого життя. За даними Національного бюро економічних досліджень США, використання одного промислового робота скорочує робочі місця 6 людей. Ще одне дослідження консалтингової компанії McKinsey & Co підтверджує, що до 2030 року від 75 мільйонів до 375 мільйонів осіб у всьому світі можуть втратити роботу, через конкуренцію з роботами.
   
 2. Двоє найбагатших людей світу зараз – власники ІТ-компаній. Тут і додати нічого. А ще не варто забувати про усілякі «плюшки», які пропонують ІТ-компанії для того, щоб втримати своїх працівників.
   
 3. Володіння комп’ютером – нова грамотність.  Не секрет, що вже зараз для успішного працевлаштування необхідне володіння ПК. І мова не йде про стандартний пакет Office і вміння користуватися Google.  Навички програмування стануть чимось наскільки звичним і необхідним, що базовий рівень володіння буде, ймовірно, вимагатися на будь-якій спеціальності. 
   
 4. Процес програмування допомагає розвивати логічне мислення. Так, це не міф, а науково доведений факт. Діти, які вивчали програмування, в майбутньому були більш успішні в точних і логічних науках. А ще їм легше, у порівнянні із однолітками, справлятися з математичними задачами.
   
 5. Не всі стають письменниками, але читати і писати в сучасному світі треба вміти усім.  Щось схоже можна сказати про програмування. Зараз з’являється щораз більше спеціальностей «на стику». На стику програмування та економіки, маркетингу, інженерії, медицини чи інших наук. Навіть якщо дитина не обере в майбутньому ІТ-професію, розуміння базових понять в ІТ дасть їй можливість впевненіше почуватися, ширше мислити та креативно підходити до вирішення проблем.


Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як правильно увійти до IT. Коли немає роботи чи думаєте, що не є компетентними для посади

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання

Згідно з дослідженням, щороку в Україні потрібно 30-50 тисяч фахівців рівня Middle та вище. Тобто досвідчених кадрів, які готові на старті взяти відповідальність за завдання. Джуна важче конкурувати на ринку за місце в компанії. З початку 2022 року кількість вільних вакансій зменшилась на 56%, а обсяг резюме на біржах зріс на 23%. Редакція Комп'ютерної Академії IT STEP ділиться, як стати айтішником з нуля та знайти правильний підхід до професії. Щоб ніколи не залишатися без роботи та практики. Як увійти в IT без досвіду. Крок 1 — вам цікава ніша і ви шу

ШАГ логотип

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип