Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

10 правил як стати дизайнером, якщо ви ним не народились.

21.09.2020

79 переглядів

Сьогодні кожен так чи інакше стикається у своєму житті з дизайном. Виходячи з дому,- ми бачимо рекламу у ліфті; гуляючи вулицями,- різноманітні вивіски; листівки що роздають усім охочим; та чи ба, навіть у вашому смартфоні кожен сайт, - це окремий Всесвіт!  Напевно Ви завжди вважали що це надзвичайно складно, і потрібно мати особливий хист, щоб створювати прекрасне для цього світу. Але ж ви не Пікассо, не Паніні, та навіть не Лебедів, та ще й не вмієте малювати…. Здається вам ніколи не стати дизайнером….

 

Але НІ, НІ, і ще раз НІ ! В сфері дизайну більш ніж двадцять спеціалізацій, і кожна по своєму унікальна та особлива. Що якщо я вам скажу, що для більшості з них навіть не потрібно вміти малювати…. А для деяких, достатньо лише аналітичних здібностей, як наприклад  UX Design. Це ваш шанс спробувати, трішки завзяття і Ви почнете робити світ навколо прекраснішим.

 

А для цього потрібно лише слідувати таким простим правилам:

  1. Навчатись. Світ змінюється весь час, якщо ви не станете слідкувати за трендами ви не зможете бути на хвилі.

  2. Спробувати. Отримати перше замовлення, створити перший дизайн упаковки, спроектувати першого персонажа. Це буде вас стимулювати продовжувати.

  3. Робити помилки. Якщо ви не робите помилок, значить ви нічого не робите. 

  4. Відточувати навички. Весь час працюйте в тих програмах, які ви вивчали, щоб у будь-який влучний момент, ви могли швидко реалізувати свій задум.  

  5. Слідкувати за кращими. Спробуйте відтворити роботи кращих, а потім ваші роботи будуть нічим не гірші, і ви станете кращим.

  6. Спіймати натхнення. Воно може бути будь-де, знайдіть те що вас мотивує.

  7. Відпочивати. Не завантажуйте себе, це замкне вашу творчість та може спровокувати емоційне виснаження.

  8. Насолоджуйтесь. Не беріться за проекти, які вам не цікаві, найбільше задоволення ви отримаєте лише від синергії з роботою.

  9. Відстоюйте. Ваші ідеї можуть бути зрозумілі лише через роки, не бійтесь доводити свою думку.

  10. Навчайте. Ділиться своїм досвідом з іншими, тоді ваші знання отримають другий подих і світ стане ще трішечки кращим.

 

Та наостанок, підсумую, все залежить лише від вас. Дизайн - це творчість, яка керується правилами і трендами, слідуючи правилам ви отримаєте максимум від своїх проектів. Успіхів і натхнення, до зустрічі на заняттях в Академії.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип

Програмування

Через ці 5 міфів про програмістів ви могли так і не увійти в IT

Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів.

Пише один з учнів Комп’ютерної Академії IT STEP: «Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів. Більше того, у технічному програмуванні працюють жінки на рівних із бородатими мужиками у светрах із плямами кави. Я такий самий новачок у програмуванні, як і ви. І ділюся тим, що дізнався з форумів, чатів та реальних прикладів.» Хороший розробник працює, скільки йому потрібно При слові «програміст» у голові виникала картинка

ШАГ логотип

Маркетинг

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу

Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю.

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю. Що таке маркетингова стратегія для бізнесу Уявіть ситуацію: двоє підприємців вирішили заробити на громадському харчуванні. У різних районах міста відкривається лавка із фастфудом. Перша крамниця витратила 200 тисяч гривень на о

ШАГ логотип