Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

10 правил як стати дизайнером, якщо ви ним не народились.

21.09.2020

481 перегляд

Сьогодні кожен так чи інакше стикається у своєму житті з дизайном. Виходячи з дому,- ми бачимо рекламу у ліфті; гуляючи вулицями,- різноманітні вивіски; листівки що роздають усім охочим; та чи ба, навіть у вашому смартфоні кожен сайт, - це окремий Всесвіт!  Напевно Ви завжди вважали що це надзвичайно складно, і потрібно мати особливий хист, щоб створювати прекрасне для цього світу. Але ж ви не Пікассо, не Паніні, та навіть не Лебедів, та ще й не вмієте малювати…. Здається вам ніколи не стати дизайнером….

 

Але НІ, НІ, і ще раз НІ ! В сфері дизайну більш ніж двадцять спеціалізацій, і кожна по своєму унікальна та особлива. Що якщо я вам скажу, що для більшості з них навіть не потрібно вміти малювати…. А для деяких, достатньо лише аналітичних здібностей, як наприклад  UX Design. Це ваш шанс спробувати, трішки завзяття і Ви почнете робити світ навколо прекраснішим.

 

А для цього потрібно лише слідувати таким простим правилам:

  1. Навчатись. Світ змінюється весь час, якщо ви не станете слідкувати за трендами ви не зможете бути на хвилі.

  2. Спробувати. Отримати перше замовлення, створити перший дизайн упаковки, спроектувати першого персонажа. Це буде вас стимулювати продовжувати.

  3. Робити помилки. Якщо ви не робите помилок, значить ви нічого не робите. 

  4. Відточувати навички. Весь час працюйте в тих програмах, які ви вивчали, щоб у будь-який влучний момент, ви могли швидко реалізувати свій задум.  

  5. Слідкувати за кращими. Спробуйте відтворити роботи кращих, а потім ваші роботи будуть нічим не гірші, і ви станете кращим.

  6. Спіймати натхнення. Воно може бути будь-де, знайдіть те що вас мотивує.

  7. Відпочивати. Не завантажуйте себе, це замкне вашу творчість та може спровокувати емоційне виснаження.

  8. Насолоджуйтесь. Не беріться за проекти, які вам не цікаві, найбільше задоволення ви отримаєте лише від синергії з роботою.

  9. Відстоюйте. Ваші ідеї можуть бути зрозумілі лише через роки, не бійтесь доводити свою думку.

  10. Навчайте. Ділиться своїм досвідом з іншими, тоді ваші знання отримають другий подих і світ стане ще трішечки кращим.

 

Та наостанок, підсумую, все залежить лише від вас. Дизайн - це творчість, яка керується правилами і трендами, слідуючи правилам ви отримаєте максимум від своїх проектів. Успіхів і натхнення, до зустрічі на заняттях в Академії.



Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT STEP

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

Soft-skills

10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.   У нашій статті ми представимо вам 10 найкращих технік тайм-менеджменту, спеціально підібраних для айтішників. Ви дізнаєтеся про різні стратегії, які допоможуть вам оптимізувати використ�

ШАГ логотип

SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.   Знайомство з концепцією SMART-цілей SMART - це акронім, який описує основні характеристики ефективної мети: Specific (конкретна), Measurable (вимірна), Achievable (досяжна), Relevant (пов'язана з поточними завданнями та цілями) та Time-bound (обмежена за часом). Кожен із цих аспектів �

ШАГ логотип

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності