Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Літній IT-Табір від Комп'ютерної Академії IT STEP для дітей 7-14 років! Подаруйте дитині Літні Канікули з користю!

Як забезпечити дитині веселі та пізнавальні літні канікули в Білій Церкві?

Літній Комп'ютерний Табір від Комп'ютерної Академії IT STEP - це корисне літнє дозвілля для дітей від 7 до 14 років. У програмі Літніх Таборів IT STEP ідеально збалансовано відпочинок та освіту. Дитина познайомиться з захоплюючим світом сучасних комп'ютерних технологій через ігрову форму навчання та отримує нове хобі, яке стане основою майбутньої професії.

Що потрібно для повноцінного літнього відпочинку?

Літні канікули - довгоочікувана пора для дітей, яких чекають 12 тижнів свободи від шкільних занять. Але для багатьох батьків це період супроводжується новим "головним болем". Чим зайняти дитину, щоб відпочинок пройшов з користю? Що робити, аби дитина не просиділа ціле літо за комп'ютером? Припустимо, вже спланований відпочинок на морі, похід в гори чи туристична поїздка. Ці заходи, як правило, прив'язані під двотижневу відпустку батьків. Але чим зайняти дитину на десять тижнів літа?

Психологи стверджують, що повноцінний відпочинок повинен бути різноманітним. Необхідно поєднати фізичне та розумове навантаження, спілкування з батьками та однолітками, заняття спортом і читання, перегляд фільмів і комп'ютерні ігри. Не кожному працюючому п'ять днів на тиждень з батьків вистачає часу і сил рівномірно заповнити канікули дитини корисною і веселою діяльністю, проконтролювати, щоб дитина корисно проводила час та не витрачала час на дурниці. Кращим способом було б відправити до бабусі в село або в літній табір.


Денний літній табір

В останні роки все більшої популярності набирають денні літні табори. Це міський формат дитячого табору, в якому дитина денні години проводить під наглядом вожатих і педагогів, а щовечора повертається додому.

Така форма організації табору дозволяє батькам спілкуватися зі своїми дітьми щодня, і при цьому не переживати, чим дитина займалася, чи поїла вона, або цілий день сиділа за комп'ютером і ні разу не вийшла подихати свіжим повітрям. Як правило в денних міських таборах збалансована фізична активність і тематичні заняття - спорт, вивчення іноземних мов або заняття наукою.

Більшості дітей подобається такий формат літнього дозвілля. Вони отримують спілкування з однолітками, необхідну дозу активності і цікаве захоплення.

У Літньому Комп'ютерному Таборі дитину чекають:

  • ·ЗАНЯТТЯ У КОМФОРТНИХ УМОВАХ

Затишні аудиторії. Частина занять буде проходити на свіжому повітрі.

  • ·СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Комп'ютери, ноутбуки, фото- і відеотехніка, роботи, квадрокоптери та інша техніка.

  • ·БЕЗПЕКА

Діти знаходяться в Академії під наглядом вожатих. Вони можуть вийти за територію тільки з дозволу батьків.

  • ·СИТНІ ОБІДИ

Корисний обід, перекуси, печиво і вода протягом дня.

  • ·МОЛОДІ ВИКЛАДАЧІ

Викладачі-айтішники, захоплені сучасними технологіями. Їм простіше знайти спільну мову з дітьми.

  • ·ДЕМОНСТРАЦИЯ ПРОЕКТІВ

В кінці зміни діти представляють батькам свої успіхи в вигляді цікавих проектів.

  • ·ПОДАРУНКИ І ГРАМОТИ

Найактивніші отримають подарунки та грамоти від Комп'ютерної Академії IT STEP.
 

Поспішайте записати своїх дітей на зміни цього літа:

  • 31.05 - 11.06
  • 14.06 - 27.06 - (21.06 ПН Трійця переносиво на СБ 19.09) 
  • 28.06 - 11.07 - (28.06 ПН День Конституції переносимо на СБ 03.07) 


Комп’ютерна Академія IT STEP знаходиться за адресою: б. Олександрійський 52а/1а, (ТРЦ "Centre City")

Телефони: 067-382-37-80, 073-797-89-63, 095-262-44-34

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація