Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запрошуємо на відкриту зустріч на тему: "Як обрати школу для дитини?"

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

«Як обрати школу для дитини?»

Перед таким вибором опиняються всі батьки школярів.

 

Перш ніж обирати навчальний заклад, необхідно визначитися з відповіддю на питання: «Чого Ви чекаєте від школи?» і «Чого в школі бути не повинно?».?

А щоб спростити Ваш вибір, запрошуємо Вас на відкриту зустріч з директором загальноосвітньої ліцензованої школи «IT STEP School»! 

На зустрічі Ви:

-дізнаєтесь, що потрібно знати та на що звертати увагу при виборі школи;

-дізнаєтесь про новий підхід до навчання;

-побачите, як відбуватимуться уроки в IT STEP SCHOOL;

-отримаєте можливість особистої консультації.

 

 ?IT STEP SCHOOL – це загальноосвітня приватна школа з державною ліцензією, створена на базі міжнародної Комп’ютерної Академії IT STEP. Це школа зовсім нового, незвичного для Білої Церкви формату. І ми готові розкрити секрет, чому це найкращий варіант для підготовки дітей до справжнього майбутнього.

 

 Ми будемо навчати дітей за звичною шкільною програмою (математика, біологія, фізика, хімія, історія тощо), але виключно прогресивними методами.

 

?‍♂️ Наші учні зможуть ефективно застосовувати IT-технології у будь-якій сфері, яку вони оберуть у майбутньому, знатимуть мінімум 2 іноземні мови, а також розвинуть свій потенціал і навички soft skills на максимум!

 

Чекаємо на всіх бажаючих 24 квітня за адреою:
б. Олександрійський 52а/1а, (ТРЦ "Centre City", 4-ий поверх)
 

 

❗️Діє попередня реєстрація за формою нижче або за телефоном:
(067) 382-37-80

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ