Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн урок "Безпека дитини в інтернеті: від загроз до можливостей"

"20% із більш ніж мільйона жертв онлайн-злочинності – діти, які встановили вірусну програму на комп'ютер батьків", пише "The Daily Mail".

Питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.

Міжнародна комп'ютерна академія IT STEP запрошує дітей віком від 7 до 14 років та їхніх батьків на безкоштовний онлайн урок на тему "Безпека дитини вінтернеті: від загроз до можливостей", що відбудеться 22 березня о 14:00.

Під час уроку ми розберемо основні правила поведінки в інтернеті та обговоримо:

  • Що таке інтернет?
  • Як поширюються віруси?
  • Які є небезпеки в інтернеті?
  • Хто такі кіберзлочинці?
  • Як створити надійний пароль?

Урок буде проходити за допомогою інтернет-ресурсу YOUTUBE.

Всім бажаючим учасникам, необхідно обов'язково зареєструватися за допомогою Google Форми

Посилання на вебінар-кімнату буде надіслано перед початком уроку.